Programe Forum - Welcome
 Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Shko poshtë

 Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj Empty Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 4:15 pm

Cila cilesi nga personaliteti juaj dhe partnerit tuaj keni te perbashket?
Duke filluar nga paraqitja e deri ......... aty ku te doni ju
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj Empty Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri Jul 01, 2011 4:39 pm

po si tia bejm ne qe jemi singel
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj Empty Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Master prej Fri Jul 01, 2011 4:43 pm

DUhet me pyet ata qe jan duble Razz
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj Empty Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 3:55 pm

skAm ca me t;than mos me pyet mu ne lidhje me kete teme
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj Empty Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi