Programe Forum - Welcome
 Mendjemadhi / Mendjemadhja e Forumit ?  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mendjemadhi / Mendjemadhja e Forumit ?

Shko poshtë

 Mendjemadhi / Mendjemadhja e Forumit ?  Empty Mendjemadhi / Mendjemadhja e Forumit ?

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 6:08 am

Si mendoni kush esht mendjemadhi i Forumit Dhe mendjemadhja e Forumit ???
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendjemadhi / Mendjemadhja e Forumit ?  Empty Re: Mendjemadhi / Mendjemadhja e Forumit ?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:40 am

jam bo un kohet e fundit men djemadhe mesa duket;por ishalla zbre me kemb ne toke
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi