Programe Forum - Welcome
Angelina, tepër e nxehur People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Angelina, tepër e nxehur

Shko poshtë

Angelina, tepër e nxehur Empty Angelina, tepër e nxehur

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 6:53 pm

Angelina, tepër e nxehur Main_angelina

Shkak është bërë një brune misterioze, pas së cilës Brad po tregon një vemendje të vecantë. Kjo ka shkaktuar irritim dhe nervozizëm tek Angelina. Sipas thashethemeve, bukuroshja protagoniste te "Lara Croft", është nxehur shumë me partnerin e saj Pitt, i cili po qëndron tepër me një grua tërheqëse që e ka njohur gjatë xhirimeve të filmit "World War Z".

Angie duket se është përfshirë nga paranoja, pasi ka frikë se i dashuri i saj mund të dashurohet me një tjetër. A do të përsëritet historia e "Zotit dhe Zonjës Smith"?
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Angelina, tepër e nxehur Empty Re: Angelina, tepër e nxehur

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:54 am

qenka xhjeloze e tmerrshme kjo;epo burrat keshtu e kan nuk duan gruan e tyre,por duan dashnore;pika ju raft atyre burrave si tradhetojne...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi