Programe Forum - Welcome
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?

Shko poshtë

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ? Empty Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?

Mesazh nga Master prej Sun Jul 24, 2011 2:44 pm

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?

Une psh do mundohesha ti mbushja mendjen...
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ? Empty Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 1:14 pm

Sa e doni familjen asnjeeri nuk flet Razz
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ? Empty Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 5:42 am

Familja eshte me e rendesishmja per te gjithe qe cfaredo te themi per ta ne thelle thelle ne zemer i duam dhe bejme gjithecka per ta por lidhur me personin qe duam dhe qe na ben te lumtur mund te them qe do ja mbushja mendjen por nese ata se duan un do zgjidhja te qendroja me personin qe dua sepse ai do jete i vetmi qe mund te me beje te lumtur por edhe familjen zdo ta harroja Wink


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ? Empty Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 6:43 am

Po shume e vertet ajo qe the me siper jam plotesisht dakord me ty


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ? Empty Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 6:44 am

Very Happy mendoj se eshte thjesht e verteta


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ? Empty Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:49 am

Nese me do ai aq sa e dua un,nuk do tu kundervihesha,por do mundohesha tu mbushja mend.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ? Empty Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?

Mesazh nga Master prej Wed Apr 11, 2012 8:13 pm

E kam bere por vertet qe sja vlen duhet te mbash familjen sesa dashurine


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ? Empty Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Apr 12, 2012 12:31 am

Nese prinderit nuk do donin atehere do beja c'mos qe ti bindja :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ? Empty Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi