Programe Forum - Welcome
Të lësh internetin? Njësoj si të lësh alkoolin apo duhanin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Të lësh internetin? Njësoj si të lësh alkoolin apo duhanin

Shko poshtë

Të lësh internetin? Njësoj si të lësh alkoolin apo duhanin Empty Të lësh internetin? Njësoj si të lësh alkoolin apo duhanin

Mesazh nga Master prej Tue Jul 26, 2011 6:59 am


Shumica e njerëzve ndjehen të mërzitur dhe depresionuar nëse u mohohet aksesi në internet. Kështu thotë një studim me 1 mijë konsumatorë, realizuar nga Intersperiencë. Studimi ka zbuluar se njerëzit ndjehen në këtë mënyrë edhe në rast se nuk kanë akses online për një kohë të shkurtër.
Shumë nga pjesëmarrësit në studim, të cilëve iu mohua aksesi në internet, thanë se ndjeheshin njësoj sikur po linin duhanin apo alkoolin.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të lësh internetin? Njësoj si të lësh alkoolin apo duhanin Empty Re: Të lësh internetin? Njësoj si të lësh alkoolin apo duhanin

Mesazh nga Click prej Sat Jul 30, 2011 12:07 pm

Kjo po qe eshte e vertet
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të lësh internetin? Njësoj si të lësh alkoolin apo duhanin Empty Re: Të lësh internetin? Njësoj si të lësh alkoolin apo duhanin

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 1:16 pm

Une mendoj qe eshte dhe me e veshtire
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të lësh internetin? Njësoj si të lësh alkoolin apo duhanin Empty Re: Të lësh internetin? Njësoj si të lësh alkoolin apo duhanin

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Jan 26, 2012 7:49 pm

Dicka qe nuk behet, nuk egziston mundesia per ta ber Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të lësh internetin? Njësoj si të lësh alkoolin apo duhanin Empty Re: Të lësh internetin? Njësoj si të lësh alkoolin apo duhanin

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:36 am

rri me mire pa ngren e pa pire sesa p[a internet
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të lësh internetin? Njësoj si të lësh alkoolin apo duhanin Empty Re: Të lësh internetin? Njësoj si të lësh alkoolin apo duhanin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi