Programe Forum - Welcome
Një vit u ikën meshkujve nga jeta duke pritur femrat People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Një vit u ikën meshkujve nga jeta duke pritur femrat

Shko poshtë

Një vit u ikën meshkujve nga jeta duke pritur femrat Empty Një vit u ikën meshkujve nga jeta duke pritur femrat

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 11:05 am

Një studim britanik tregon sesa harxhojne burrat, duke pritur gratë që kanë përkrah
Një vit u ikën meshkujve nga jeta duke pritur femrat Images
“Ja i dashur, edhe pesë minuta dhe erdha”. E kush nuk e ka dëgjuar këtë fjali. Por një studim britanik thotë se kjo fjali u kushton meshkujve një vit të jetës së tyre. Kaq harxhon një mashkull gjatë gjithë jetës së tij duke pritur femrat, të cilat thuajse gjithmonë vonohen. Fillimisht ata duhet të presin mamanë, më pas të dashurën dhe në fund gruan. Me të vërtetë shumë vuajtje! Të dashura femra, përpiquni të jeni më korrekte. Nuk është pak t’i marrë një vit jetë burrit tuaj.

Ju si mendoni jeni lodh nga ajo prit dhe 5 min ??
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një vit u ikën meshkujve nga jeta duke pritur femrat Empty Re: Një vit u ikën meshkujve nga jeta duke pritur femrat

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:47 am

Juve ju iken duke pritur nje vit,po ne te mjerat si ju presim gjith jeten si i behet.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi