Programe Forum - Welcome
Besoni tek dashuria me shikim te pare??? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Besoni tek dashuria me shikim te pare???

Shko poshtë

Besoni tek dashuria me shikim te pare??? Empty Besoni tek dashuria me shikim te pare???

Mesazh nga GoCa Yll prej Thu Aug 11, 2011 5:07 pm

mendimin tuaj un besoj Very Happy


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besoni tek dashuria me shikim te pare??? Empty Re: Besoni tek dashuria me shikim te pare???

Mesazh nga Master prej Thu Aug 11, 2011 9:29 pm

jo zbesoj ne dashurin me shikim te par por mbase te pelqimin apo fiksimin me shikim te par


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Besoni tek dashuria me shikim te pare??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besoni tek dashuria me shikim te pare??? Empty Re: Besoni tek dashuria me shikim te pare???

Mesazh nga GoCa Yll prej Fri Aug 12, 2011 5:43 am

Very Happy ahahahahaa


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besoni tek dashuria me shikim te pare??? Empty Re: Besoni tek dashuria me shikim te pare???

Mesazh nga Click prej Sat Aug 13, 2011 5:58 am

JO zbesoj ne dicka te tille edhe pse mbase eshte e ver8.
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besoni tek dashuria me shikim te pare??? Empty Re: Besoni tek dashuria me shikim te pare???

Mesazh nga Sarita prej Wed Aug 17, 2011 11:39 am

Te dashurohem me shikim te pare jo nuk e besoj.Nuk e besoj se dashuria mund te lindi me nje shikim, duke qene se ta quash veten te dashuruar duhet te ndjesh per ate njeri, dhe ndjenja vjen me kohen.Duhet ta njohesh, te kuptosh qe me te mund te ndash shume gjera dhe mund te kesh dicka te bukur dhe nje te ardhme bashke.Dhe te gjitha keto nuk mund te behen vetem me nje shikim.Ajo qe mund te lindi me nje shikim eshte thjesht nje pelqim fizik dhe vetem kaq.
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besoni tek dashuria me shikim te pare??? Empty Re: Besoni tek dashuria me shikim te pare???

Mesazh nga Sahara prej Sun Aug 28, 2011 9:42 pm

as une se besoj dashurine me shikim te pare... pelqimi eshte nje ndjenje e perafert (ne pergjithesi) me emocionet qe te fal dashuria e vertet... dhe ndodh shpesh qe i ngaterron
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besoni tek dashuria me shikim te pare??? Empty Re: Besoni tek dashuria me shikim te pare???

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 29, 2011 1:45 am

Titulli i temes u Editua nga une ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besoni tek dashuria me shikim te pare??? Empty Re: Besoni tek dashuria me shikim te pare???

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:08 am

Dikur besova,ndersa tashi sbesoj se do te dashuroj serish
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besoni tek dashuria me shikim te pare??? Empty Re: Besoni tek dashuria me shikim te pare???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi