Programe Forum - Welcome
gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here?

Shko poshtë

gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here? Empty gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here?

Mesazh nga GoCa Yll prej Thu Aug 11, 2011 5:10 pm

surpriza te ndryshme? mendimi juaj


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here? Empty Re: gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here?

Mesazh nga Master prej Thu Aug 11, 2011 5:24 pm

Qe kam njohur yllin qe kam


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here? Empty Re: gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here?

Mesazh nga GoCa Yll prej Fri Aug 12, 2011 5:43 am

wawwwwwwwww dhurate shum e bukur Very Happy


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here? Empty Re: gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here?

Mesazh nga KITTY prej Fri Aug 12, 2011 11:24 am

qe kam njohur dashurine e jetes sime...:))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here? Empty Re: gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here?

Mesazh nga Master prej Mon Dec 19, 2011 12:42 pm

qe jam cun Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here? Empty Re: gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:44 am

Qe tezja ka lindur nje djale,qe e dua me te vertete(si shpirt e kam)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here? Empty Re: gjeja me e bukur qe ju ka ndodhur ndo1here?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi