Programe Forum - Welcome
Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Shko poshtë

Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Empty Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Mesazh nga Master prej Sun Aug 28, 2011 1:14 pm

Dashuria
Puthjet
Sexi
Respekti ...apo ...etj etj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Empty Re: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 3:54 pm

Per mua eshte PUTHJA

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Empty Re: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Mesazh nga KITTY prej Sat Oct 08, 2011 1:31 pm

respekti , besnikeria dhe dashuria qe tregon ndaj partnerit/res
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Empty Re: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Mesazh nga Master prej Sat Oct 08, 2011 2:43 pm

sexi :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Empty Re: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Nov 07, 2011 11:04 pm

puthja e pare, perqafimet......takimet e fshehta Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Empty Re: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 2:04 pm

Respekti,sinqeriteti dhe besnikeria.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje? Empty Re: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi