Programe Forum - Welcome
Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë

Shko poshtë

Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë Empty Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë

Mesazh nga Master prej Sun Jun 26, 2011 7:45 pm

Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë F.0626095253197_m

Personat që qëndrojnë natën vonë pa gjumë dhe zgjohen më vonë gjatë ditës, janë më të prirë të fitojnë kilogramë të tepërt, paralajmërojnë ekspertët amerikanë.

Sipas të dhënave të shkencëtarëve në Universitetin Northwestern, shprehia e tillë e gjumit është e lidhur me konsumimin e 248 kalorive shtesë brenda 24 orëve, ndërsa kjo ndodh sidomos gjatë natës.

Krahas kësaj, personat që shkojnë vonë në krevat, konsumojnë dy herë më shumë ushqim të shpejtë dhe më pak pemë dhe perime, në krahasim me ata që flenë më herët.

Po ashtu, njerëzit e natës më shpesh pinë pije të gazuara, të cilat janë pasura me kalori. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë Empty Re: Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë

Mesazh nga Anakonda prej Fri May 04, 2012 5:38 pm

po un qe bi qysh ne 9 e zgjohem qysh ne 5?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë Empty Re: Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë

Mesazh nga Master prej Fri May 04, 2012 5:55 pm

ehh un flej 3 apo 4 or po nuk jam shendosh fare Very Happy


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë Empty Re: Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë

Mesazh nga Anakonda prej Sat May 05, 2012 4:34 pm

aahahaahaa as tre or pa de a mze gjumi;po sm,erzitem se bej ushtrime
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë Empty Re: Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë

Mesazh nga Alessia prej Sat May 05, 2012 4:40 pm

!!!gabiam Evil or Very Mad ..njerezit qe flejne shume shendoshen...une e di keshtu..


Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë Empty Re: Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi