Programe Forum - Welcome
Mire se ju gjeta People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mire se ju gjeta

Shko poshtë

Mire se ju gjeta Empty Mire se ju gjeta

Mesazh nga AD prej Thu Sep 01, 2011 8:06 pm

Pershendetje te gjithe!

AD
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 01/09/2011
Location : ForumiVizitor

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta Empty Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Master prej Thu Sep 01, 2011 8:20 pm

Mire se erdhe AD klm mes nesh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mire se ju gjeta Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta Empty Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Embelsira prej Thu Sep 01, 2011 8:32 pm

Mirese erdhe AD te uroj argetim te kendshem ne mesin tone .


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta Empty Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Sahara prej Thu Sep 01, 2011 9:24 pm

mire se erdhe AD...kalofsh bukur ketu!
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta Empty Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga DeLeTe prej Fri Sep 02, 2011 5:10 am

Mire se ju gjeta Capture3hb


Mire se ju gjeta S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta Empty Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Alessia prej Fri Sep 02, 2011 6:17 am

mireseerdhe AD...klm me ne...


Mire se ju gjeta Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta Empty Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Sarita prej Fri Sep 02, 2011 11:50 am

Mire se ju gjeta Welcome666
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta Empty Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:49 pm

Mire se ju gjeta Images?q=tbn:ANd9GcRE027t9C1clJn2dxQKF7Iu43O3GpYteUMtWbnbC_U0Q7Uvkre1


Mire se ju gjeta Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta Empty Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:29 am

mireserdhe................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta Empty Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:11 pm

mireserdhe


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta Empty Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi