Programe Forum - Welcome
Për seks pasionant shtiruni se nuk njiheni People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Për seks pasionant shtiruni se nuk njiheni

Shko poshtë

Për seks pasionant shtiruni se nuk njiheni Empty Për seks pasionant shtiruni se nuk njiheni

Mesazh nga Master prej Tue Sep 13, 2011 5:21 am

Për seks pasionant shtiruni se nuk njiheni F.0913003205978_m
Kur partnerët mes vete i njohin trupat e tyre, seksi mund të bëhet monoton, ndërsa në disa raste pasioni mund të zhduket në tërësi. Ju sjellim disa këshilla me ndihmën e të cilave do ta ndizni atmosferën në dhomën e gjumit.
Në fazat e para të lidhjes kur partnerët porsa fillojnë të njihen, monotonia kryesisht nuk është problem. Atëherë në dhomën e gjumit është shumë eksituese.

Mirëpo, kur partnerët njihen mes vete, magjia zhduket. Por, pasioni mund të kthehet shumë lehtë, duke i ndjekur këto hapa:

Shtiruni kinse porsa jeni njoftuar
Flirtoni dhe ngacmojeni partnerin tuaj
Sa herë që ndjeni dëshirë për seks, bëjeni
Përdorni ‘teknologjinë’ duke i dërguar partneri mesazhe eksplicite
Harrojeni realitetin
Befasojeni partnerin me ndryshime
Jepuni njëri-tjetrit në tërësi për të përjetuar të paharrueshmen
/Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Për seks pasionant shtiruni se nuk njiheni Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi