Programe Forum - Welcome
Malësi e Madhe, debat në banesë, babai vret me armë djalin 27-vjeçar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Malësi e Madhe, debat në banesë, babai vret me armë djalin 27-vjeçar

Shko poshtë

Malësi e Madhe, debat në banesë, babai vret me armë djalin 27-vjeçar Empty Malësi e Madhe, debat në banesë, babai vret me armë djalin 27-vjeçar

Mesazh nga Master prej Mon Sep 26, 2011 4:56 pm


Krim i rëndë në familje, babai vret me armë djalin 27-vjeçar në Malësi të Madhe. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Sterbec kur shtetasi Edmond Lulaj 27 vjeç është vrarë nga babai i tij.
Sipas burimeve nga policia mesohet se ngjarja ka ndodhur ne banesen e familjes Lulaj.
Autori i ngjarjes sipas verifikimeve ne vendin e ngjarjes mesohet se eshte shtetasi Marash Lulaj, babai i 27-vjecarit qe gjeti vdekjen.
Sipas deshmive te mbledhura ne vendin e ngjarjes nga policia, mesohet se vrasja ka ndodhur ne kushtet e nje debati te ashper mes autorit te ngjarjes dhe djalit te tij.
Policia tha se eshte duke verifikuar edhe rrethanat e ngjarjes si dhe mekanizmin si ka ndodhur goditja me arme e te riut.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Malësi e Madhe, debat në banesë, babai vret me armë djalin 27-vjeçar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi