Programe Forum - Welcome
Këngëtare moderne apo striptiste skene?! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Këngëtare moderne apo striptiste skene?!

Shko poshtë

Këngëtare moderne apo striptiste skene?! Empty Këngëtare moderne apo striptiste skene?!

Mesazh nga Master prej Sat Oct 01, 2011 6:39 am

Këngëtare moderne apo striptiste skene?! Christinaa
Vitet e fundit këngëtaret kanë preferuar të ngjiten në skenë duke shfaqur më shumë anën e seksualitetit në rritje se sa përkujdesje për këngë sa më cilësore. Shfaqjes përfshirë edhe “X Factor” kanë shkaktuar reagim të shoqatave në mbrojtje të teleshikuesve. Pas performancave të Rihannas dhe Christina Aguilerës në finalen e vitit të shkuar në “X Factor”, organizata monitoruese “Ofcom” paralajmëron organizatorët se duhet të tregojnë kujdes për veshjet e këngëtarëve që mos të jenë tej normave të lejuara dhe mënyra e kërcimit të jenë brenda parametrave gjithashtu.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Këngëtare moderne apo striptiste skene?! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këngëtare moderne apo striptiste skene?! Empty Re: Këngëtare moderne apo striptiste skene?!

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 3:16 pm

kjo qenka stripstiste skene;edhe nje i verber do ta kuptonte
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi