Programe Forum - Welcome
Flamurtari shkëlqen në Mal të Zi  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Flamurtari shkëlqen në Mal të Zi

Shko poshtë

Flamurtari shkëlqen në Mal të Zi  Empty Flamurtari shkëlqen në Mal të Zi

Mesazh nga Master prej Thu Jun 30, 2011 9:40 pm

Flamurtari shkëlqen në Mal të Zi  Flamuertari


Skuadra e Flamurtarit ka shkëlqyer në ndeshjen e parë të vlefshme për turin e parë për Europa Ligë ku ka fituar kundrejt skuadrës së Buducnost Podgoricës me rezultatin e thellë 3-1.

Një ndeshje e cila ka folur vetëm për vlonjatët të cilët kanë kaluar në avantazh në minutën e 24′ me anë të Shehaj dhe kaq ka mjaftuar për pjesën e parë.

Me fillimin e të dytës në minutën e 53′ skuadra Malazeze shënon me anë të Boskovic dhe barazon gjithçka por kjo nuk ka mjaftuar pasi ato shënojnë edhe një autogol në portën e tyre në minutën e 63′ me anë të Radunovic ku i kanë dhënë avantazhin përsëri vlonjatëve.

Dhe në minutën e 66′ Sakaj ka kthyer në gol një 11-metërsh të akorduar për Flamurtarin e cila ka fituar me rezultatin e thellë 3-1 dhe ky rezultat i jep shumë mundësi ta kalojë këtë raund të parë të Europa Ligë.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi