Programe Forum - Welcome
Europa League, Flamurtari e Vllaznia në ndeshjet e kthimit  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Europa League, Flamurtari e Vllaznia në ndeshjet e kthimit

Shko poshtë

Europa League, Flamurtari e Vllaznia në ndeshjet e kthimit  Empty Europa League, Flamurtari e Vllaznia në ndeshjet e kthimit

Mesazh nga Master prej Thu Jul 07, 2011 4:52 pm

Europa League, Flamurtari e Vllaznia në ndeshjet e kthimit  Flamurtari1

Flamurtari dhe Vllaznia do të zhvillojnë sot dy ndeshjet e kthimit për raundin e parë eliminator të Kupës Europa League, respektivisht me Buducnostin dhe Birkirkaran.
Skuadra vlonjate është më pranë kualifikimit për në raundin tjetër pasi ka fituar 3-1 takimin e parë në Podgoricë rreth një javë më parë dhe avantazhi i golave e bën skuadrën e Maganit më të qetë pasi do t’i mjatonte një barazim, aq më tepër me një kundërshtar si Buducnosti, i cili në përballjen e parë tregoi një nivel më të ulët se skuadra shqiptare.

Takimi mes Flamurtarit dhe Buducnostit do të zhvillohet në Vlorë në orën 16.30.

Edhe Vllaznia do të zhvillojë këtë ndeshje kthimi në avantazh falë fitores 0-1 në Maltë me Birkirkaranë. Goli i Sukajt një javë më parë i jep mundësinë skuadrës së Josës që të jetë e qetë për këtë takim, për të siguruar një kualifikim të mëtejshëm për në raundin e dytë të kupës Europa League.

Ndeshja mes Vllaznisë e Birkirkarasë do të zhvillohet në Loro Borici në orën 19:00.
tch
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi