Programe Forum - Welcome
Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre

Shko poshtë

Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre Empty Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre

Mesazh nga Master prej Sun Mar 25, 2012 5:08 pm

Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre F.0320165337321_m
Padyshim që ju ka ndodhur duke biseduar me një femër, gjithçka po shkon për mrekulli, por në një moment thoni diçka që juve ju duket e padëmshme, por harmonia e bisedës zhduket.
Ka shumë gjëra të cilat meshkujt nuk duhet t’ua thonë femrave të tyre, fraza, komente, të cilat duken të padëmshme, mirëpo në fakt janë!

Më poshtë ju sjellim disa nga fjalët që nuk duhet t’ua thoni femrave:

- Do ta hash krejt këtë? (Nëse e bëni “publike” se femra ka tepricë kilogramësh, nuk do t’i keni punët mirë).

- Bushtër! (Kurrë dhe në asnjë kontekst nuk guxoni të përdorni një fjalë të tillë, sepse vetëm sa do t’ia hiqni siguresën bombës...).

- Gjithmonë e bën këtë! (Një mënyrë e sigurt për të nxitur një zënkë është përdorimi i fjalëve “kurrë” dhe “gjithmonë”).

- Tingëllon si nëna jote. (Asnjëherë mos e krahasoni femrën me nënën apo motrën e saj).

- Çfarë të ka ndodhur me flokët? (Nuk keni të drejtë ta kritikoni modelin e flokëve të femrës!).

- Qetësohu! (Një fjalë e tillë vetëm sa do t’i përkeqësojë gjërat. Provoni të thoni: “E kuptoj pse ndjehesh ashtu”).

- Të dua. (Mos thoni asnjëherë diçka të tillë nëse nuk e mendoni vërtet).

/Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre Empty Re: Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre

Mesazh nga KITTY prej Tue Mar 27, 2012 12:23 pm

epo mir, po kujt ti thuash ..marrin vesh kto cunat sot?? Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre Empty Re: Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre

Mesazh nga Master prej Tue Mar 27, 2012 4:30 pm

A thua vertet ka femra qe i meritojne ata fjale Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre Empty Re: Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:12 am

Fol me mire me murin sesa me djemte e sotem.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre Empty Re: Çfarë nuk duhet t’i thoni një femre

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi