Programe Forum - Welcome
Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës

Shko poshtë

Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës Empty Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës

Mesazh nga Master prej Sat Apr 14, 2012 7:57 pm

Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës F.0401234517206_m
Shtatë nga 10 njerëz më të vjetër se 40 vjet pohojnë që më së shumti të lumtur kanë qenë në vitin e 33-të të jetës, ka zbuluar studimi i portalit britanik Friends Reunited.
Gati 53 për qind e tyre pohojnë që jeta ka qenë më zbavitëse se tani, ndërsa 42 për qind e tyre ishin optimistë në pyetjen për ardhmërinë, bën të ditur Daily Mail.

Çdo i treti konsideron që për lumturinë meritën e kanë fëmijët, ndërsa çdo i pesti, puna. Për 38 për qind të njerëzve ajo ka qenë periudhë pa stres, ndërsa 31 për qind të tyre konsiderojnë që atëherë familjare e kishin më të lidhur se kurrë. Vetëm gjashtë për qind kanë qenë më të lumtur në fakultet, ndërsa 16 për qind në fëmijëri, vërteton studimi.

“Kthesa e madhe e ngjarjeve ndodh në vitin e 33-të të jetës, sepse humbet ai naiviteti fëmijëror, lirohemi nga makinacionet karakteristike për moshën adoleshente, por ende e kemi energjinë dhe entuziazmin e nevojshëm. Ndjenja për realitet është e përzier me shpresën, ndërsa besimi në aftësitë dhe mundësitë personale është jashtëzakonisht i fortë. Vitet e cinizmit janë para nesh”, shpjegon psikologia Donna Dawson. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës Empty Re: Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 15, 2012 5:49 am

se besoj se mund te jetoj 33vjec.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës Empty Re: Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës

Mesazh nga Master prej Sun Apr 15, 2012 6:56 am

Ueeeee sa pesimiste goca qa thu kshu ti me


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës Empty Re: Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës

Mesazh nga VLoNjate prej Sun Apr 15, 2012 7:34 am

Kismet! Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës Empty Re: Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës

Mesazh nga Master prej Sun Apr 15, 2012 7:38 am

morena pse sje 33 ti mi Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës Empty Re: Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës

Mesazh nga VLoNjate prej Sun Apr 15, 2012 7:41 am

jo po 80 rraff


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës Empty Re: Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës

Mesazh nga Master prej Sun Apr 15, 2012 7:43 am

hahahha puccc


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës Empty Re: Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës

Mesazh nga Anakonda prej Thu May 17, 2012 5:15 am

kismet te rroj 33 vjec un martohem nja 80 here aaaahahaaha
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës Empty Re: Kulmi i lumturisë përjetohet në vitin e 33-të të jetës

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi