Programe Forum - Welcome
Paratë janë dashuria e re People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Paratë janë dashuria e re

Shko poshtë

Paratë janë dashuria e re Empty Paratë janë dashuria e re

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 6:56 am

Paratë janë dashuria e re F.0506010151226_m
Njerëzit vazhdojnë të mendojnë se të flasësh për para është diçka joromantike, por nëse s’ke para s’mund mund të kesh romancë.
Është lidhja e fundit ‘hot zonë’. Femrat e pavarura, janë mësuar aq shumë të kenë paratë e tyre, saqë kur vjen momenti të bashkojnë përgjegjësitë financiare, gjërat mund të bëhen të pavendosura. Të shmangësh ankesat për para do të thotë të bëni disa rregulla bazë financiare të qarta.

Sjellja juaj me paratë mund të kthehet në një hell në çdo etapë të lidhjes. Sipas një sondazhi britanik, bërë nga Daily Mirror, 81% e të anketuarave vazhdojnë të mendojnë se të flasësh për para është diçka joromantike, por nëse s’ke para s’mund mund të kesh romancë. Çdo çift ka rregullat e tij, por është e rëndësishme që të dimë se të gjithë mbërrijmë në një lidhje dëshirë-shtrënguese për para.

Sondazhi tregon se niveli i lumturisë korrespondon me sasinë e parave të një personi dhe ndryshe nga ç’ mendohet ky nivel lumturie nuk mbetet i pandryshuar pasi arrihet një shumë e kënaqshme, por vazhdon të rritet sa më shumë shtohet pasuria. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Paratë janë dashuria e re Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paratë janë dashuria e re Empty Re: Paratë janë dashuria e re

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 2:59 pm

Mu sme intereson se cbejn te tjeret;dashurine nuk e dua per interes si ta dua dhe te me doj ci dua leket
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paratë janë dashuria e re Empty Re: Paratë janë dashuria e re

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 3:00 pm

Epo ne ditet e sotme eshte ne mode ke para zen te dashur ndryshe Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Paratë janë dashuria e re Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paratë janë dashuria e re Empty Re: Paratë janë dashuria e re

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 3:01 pm

E bejn kurvat at pun dhe jo gocat qe kan mendje ne koke zotrote
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paratë janë dashuria e re Empty Re: Paratë janë dashuria e re

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 3:11 pm

hahahah jo e kisha fjalen qe jo vetem kurvat e bejen ate gjene qe ikin me meshkuj qe kane para...ka shume femra qe jane te nje shtrese te larte dhe qe normalisht do kerkojne dike te njew shktrese te larte


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Paratë janë dashuria e re Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paratë janë dashuria e re Empty Re: Paratë janë dashuria e re

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 3:30 pm

aahahahahahahaa epo ajo seshte dashuri shpirti;poir dashuri interesi
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paratë janë dashuria e re Empty Re: Paratë janë dashuria e re

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 3:33 pm

e pra kete them dhe ue xemla Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Paratë janë dashuria e re Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paratë janë dashuria e re Empty Re: Paratë janë dashuria e re

Mesazh nga Anakonda prej Thu May 17, 2012 5:13 am

he pra he sa i zgjuari qe je;sa shpejt i kap fjalet
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paratë janë dashuria e re Empty Re: Paratë janë dashuria e re

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi