Programe Forum - Welcome
Liber i ri... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Liber i ri...

Shko poshtë

Liber i ri... Empty Liber i ri...

Mesazh nga LauraLaura prej Tue May 15, 2012 2:35 pm

"Parajsa e gogoleve" i nje prej shkrimtareve franceze me te famshem, Daniel Pennac. Ia vlen mundimi...

LauraLaura
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Join date : 15/05/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Liber i ri... Empty Re: Liber i ri...

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 2:59 pm

Cfare ishte kjo se kuptova laura ?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Liber i ri... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Liber i ri... Empty Re: Liber i ri...

Mesazh nga LauraLaura prej Tue May 15, 2012 3:01 pm

Libri i fundit qe kam lexuar dhe qe desha ta ndaja me te gjithe pasi ia vlen te lexohet.

LauraLaura
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Join date : 15/05/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Liber i ri... Empty Re: Liber i ri...

Mesazh nga Master prej Tue May 15, 2012 3:02 pm

OK te flm por beje nje here nje prezantim nese se ke problem


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Liber i ri... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Liber i ri... Empty Re: Liber i ri...

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 3:32 pm

kur te kem koh do ta lexoj;se per momentin kam gjera te tjera ne mendje
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Liber i ri... Empty Re: Liber i ri...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi