Programe Forum - Welcome
 Berisha me lot në sy nga Elbasani: Shpirti i tyre të gjejë paqen e merituar! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Berisha me lot në sy nga Elbasani: Shpirti i tyre të gjejë paqen e merituar!

Shko poshtë

 Berisha me lot në sy nga Elbasani: Shpirti i tyre të gjejë paqen e merituar! Empty Berisha me lot në sy nga Elbasani: Shpirti i tyre të gjejë paqen e merituar!

Mesazh nga Master prej Tue May 22, 2012 2:57 pm

 Berisha me lot në sy nga Elbasani: Shpirti i tyre të gjejë paqen e merituar! Homazhe-Elbasan-qirinj
Elbasan, 22 maj 2012, NOA- Kryeministri Sali Berisha i cili rreth orës 14:30 mbërriti në aeroport, fill nga atje bëri homazhe në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan në nder të 11 studenteve të këtij universiteti.

Në fjalën e tij Berisha u shpreh se, “Dramë e madhe që përjetuam dhe përjetoi vendi ga ndarja nga jeta e vajzave të këtij universiteti të cilat ishin nisur në një udhëtim për të shijuar bukuritë e vendit të tyre. Uroj që shpirti i tyre të gjejë paqen e merituar, uroj që familjarët prindërit të gjejnë forcën për të përballuar këtë dhimbje të tmerrshme. I lutem Zotit që të plagosurit të shërohen sa më shpejt sikundër i garantoj që do bëjmë gjithçka që plagët e tyre të mbyllen sa më mirë’.

Siç raporton noa.al, ai e mbylli fjalën e tij mes lotëve duke shprehur edhe një herë ngushëllimet më të thella familjet e 11 vajzave të ndara nga jeta si dhe të dy meshkujve që vdiqën bashkë me to.

a.y/noa.al


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Berisha me lot në sy nga Elbasani: Shpirti i tyre të gjejë paqen e merituar! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Berisha me lot në sy nga Elbasani: Shpirti i tyre të gjejë paqen e merituar! Empty Re: Berisha me lot në sy nga Elbasani: Shpirti i tyre të gjejë paqen e merituar!

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 14, 2012 6:06 am

te pakten paska be dicka solaridare qe paska shku ne elbasan me percjell viktimat
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi