Programe Forum - Welcome
Si mendoni se ku do i kaloni pushimet dhe me ke? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si mendoni se ku do i kaloni pushimet dhe me ke?

Shko poshtë

Si mendoni se ku do i kaloni pushimet dhe me ke? Empty Si mendoni se ku do i kaloni pushimet dhe me ke?

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 20, 2012 5:52 am

un do ti kaloj me almiten ne burrel;po ju te tjeret?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni se ku do i kaloni pushimet dhe me ke? Empty Re: Si mendoni se ku do i kaloni pushimet dhe me ke?

Mesazh nga KITTY prej Wed Jun 20, 2012 8:37 pm

Po sbesoj se ka pushime kte vit.>:S Me rrofte ca dit plazh me shoqet..Razz Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi