Programe Forum - Welcome
Shprehu Qa Deshiron  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shprehu Qa Deshiron

Shko poshtë

Shprehu Qa Deshiron  Empty Shprehu Qa Deshiron

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 6:05 am

1. T'dashuroni jhngfc
2.T'tradhtoni. Sad
3.T;fejoheni puuub
4.t'martoheni . ZEMRA IME . . . Shprehu Qa Deshiron . mesazh dashurie
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehu Qa Deshiron  Empty Re: Shprehu Qa Deshiron

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:40 am

as asnjanen as tjetren;du qetesin qe mkarakterizon shpirtin tim.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehu Qa Deshiron  Empty Re: Shprehu Qa Deshiron

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 01, 2012 8:04 am

A lejohet me thene dua te bej nje beb?? hazhahhahhahahahah
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehu Qa Deshiron  Empty Re: Shprehu Qa Deshiron

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 11:45 am

me vdek du cta du asgjo tjeter...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehu Qa Deshiron  Empty Re: Shprehu Qa Deshiron

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi