Programe Forum - Welcome
25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse?

Shko poshtë

25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse? Empty 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse?

Mesazh nga Master prej Sat May 26, 2012 10:50 pm

Gjithmonë përqafojeni dhe i thoni se ju e doni atë sa herë që ju e shihni atë.
25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse? 25_gjera_qe_nje_vajze_deshiron
1. Prekni belin e saj.
2. Në të vërtetë flisni me të.
3. Ndajini me të fshehtat.
4. Jepini xhaketën.
5. Putheni atë ngadalë.
6. Përqafojeni atë.
7. Mbajeni atë në krahë dhe gjoksin tënd.
8. Qeshni me të.
9. Ftojeni atë diku.
10.Takojeni atë dhe miqtë tuaj së bashku.
11. Buzëqeshni me të.
12. Bëni fotografi me të.
13. Uleni atë mbi prehërin tuaj.
14. Kur ajo thotë se ju do më shumë, mohojeni atë.
15. Kur miqtë e saj thonë “E dua atë më shumë se ty”, mohojeni atë.
16. Gjithmonë përqafojeni dhe i thoni se ju e doni atë sa herë që ju e shihni atë.
17. Putheni atë papritur.
18. Përqafojeni nga mbrapa rreth belit.
19. Tregoji asaj që është e bukur.
20. Tregoj asaj mënyrën se si ndiheni me të.
21. Hapni dyert e makinës për të, shoqërojeni te makina e saj, pasi në këtë mënyrë ajo ndihet e mbrojtur të, dhe asnjëherë nuk e vret atë nëse ju silleni si zotëri.
22. Bëjeni të ndihet në çdo moment e dashuruar.
23. Në qoftë se shihni diçka që nuk shkon dhe e pyesni atë, ajo e mohon atë, do të thotë që nuk do të flasë rreth saj. Atëherë përqafojeni atë.
24. Bëjeni atë të ndihet e veçantë
25. Ngushëlloje kur qan dhe thaji lotët e saj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse? Empty Re: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse?

Mesazh nga SunShiNe prej Thu May 31, 2012 12:36 pm

ehh... sikur te ndollte kshu sa mir do shkonin gjerat, por rrall ndoll se e pamundur smund te them, por jan te rrall ato qe i bejn, te pakten gjysmen e ketyre gjerave


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse? Empty Re: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse?

Mesazh nga Master prej Thu May 31, 2012 4:40 pm

Un i kaloj madje Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse? Empty Re: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse?

Mesazh nga KITTY prej Thu May 31, 2012 8:04 pm

Sikur dhe ca gjera te benin kushedi sa te luimtura do ishim ne femrat, po skemi cbejme, kshu na rane per pjese..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse? Empty Re: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Jun 02, 2012 2:43 pm

epo ka djem qe su rrrin goja rehat dhe i pyesin per cdo gje budallenjte
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse? Empty Re: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse?

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 10:04 am

ke te drejte;sepse djemte vetem me fjal do te merren


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse? Empty Re: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse?

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 8:24 pm

jo me shume se vajzat meren djemte me fjale


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse? Empty Re: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë, pse?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi