Programe Forum - Welcome
A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam?

Shko poshtë

A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam? Empty A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam?

Mesazh nga Master prej Fri Jul 08, 2011 8:02 am

A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam?


Me erdh nje ide ta hap nje teme.Sepse personalisht kam do thoja ''problem''dhe do diskutoja me ju per kete gje...
Ateher:
-Jeni ne nje lidhje dashurije dhe i/e dashuri/a deshiron deshiron ti marresh leje ku do qe shkon ti.
.Me keto zemer, mund te iki atje mund te iki ketu??
Cka sipas mendimit tim,me duket apsurde,dmth nqs e dashura ime do me pyeste a te iki sonte me shoke,edhe po ti thoja mos ik,nuk besoj qe do rrinte.
Prandaj as qe provoj te ndaloj ndonje gje,pra ik ku te duash vetem,kujdes ca ben ok.
Pra tani,kur vjen radha ime te dal,duhet te kerkoj leje te ai.Pse kshtu?
Ok kur eshte njeri ne lidhje,e dime qe kemi kufi qe nuk duhet tejkaluar,mire po pse te jemi si pron e dikuj??
Un kete gjest e anashkaloj duke e marrur si humor,edhe nuk e mar per seriozisht me te.
Do doja,te di si mendoni ju,per kete gje?A eshte dhe kjo rregull e nje lidhje dashurie,apo duhet permiresuar kete gje??

Diskutim te kendshem!.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam? Empty Re: A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam?

Mesazh nga Embelsira prej Fri Jul 22, 2011 10:09 am

Jo per gjithcka kerkohet leje


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam? Empty Re: A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam?

Mesazh nga Master prej Fri Jul 22, 2011 11:39 am

jo leje ne kuptimin e plot te fjales por qe do i thoja kja ska dyshim
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam? Empty Re: A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:35 am

Jo,more se mpyet ai mu kur del;e un sdo ta pyes
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam? Empty Re: A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam?

Mesazh nga Master prej Mon Apr 09, 2012 8:09 am

Eshte tjeter nese ai te pyet apo jo e eshte tjeter nese duhet apo jo ti kerkojme leje apo jo...

Mendimi im sic e kam sghprehur un po mendoj qe ti themi partnerit qe do iki ketu apo do bej kete e jo qe ti kerkosh leje...pra nje njoftim seshte keq se nese e mar ne tel e me del ne pub si do ndiheshe


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam? Empty Re: A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam?

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 5:07 am

Per momentin pyes mamin se ku po shkoj e cfare te bej;kismet mbas 5 vjetesh kur te zej te dashurin do ta pyes se ku do jem;pa merak zotrote
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam? Empty Re: A është normale të kërkosh leje për gjithçka nga personi që duam?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi