Programe Forum - Welcome
Ngelet sërish shtatzënë ndërsa ishte shtatzënë! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ngelet sërish shtatzënë ndërsa ishte shtatzënë!

Shko poshtë

Ngelet sërish shtatzënë ndërsa ishte shtatzënë! Empty Ngelet sërish shtatzënë ndërsa ishte shtatzënë!

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 1:54 pm

Pas luftës 3 vjeçare me faktin se nuk mund kishin fëmijë, Julia Grovenburg dhe bashkëshorti i saj Todd konsideruan adoptimin e një fëmije nga një vend i huaj në mënyrë që të plotësonin ëndrrën e tyre për të pasur një familje.

Por pas përpjekjeve të shumta të çiftit për të pasur një fëmijë të tyrin, një ditë të dielë në korrik të 2009 testi i shatzënisë së Julias doli pozitiv. Por çudia më e madhe qëndron në faktin se Julia ngeli shtatzënë dy herë brenda dy javëve, duke shokuar botën me lajmin e tyre të pazakontë në lidhje me shtatzëninë.

Julia Grovenburg është një nga 11 femrat e raportuara ndonjëherë që ka ngelur shtatzënë ndërsa ishte shtatzënë. Shtatzënia e zonjës Grovenburg u identifikua si "superfetation", që do të thotë se fëmijët lindin në një ditë, por në terma mjekësorë nuk konsiderohen binjakë.

Julia Grovenburg, e cila jeton në Fort Smith Arkansas, pasi ka festuar ditëlindjen e parë të fëmijëve, tregon për vështirësitë e saj në rritjen e dy fëmijë jo binjakë në të njëjtën kohë
Ngelet sërish shtatzënë ndërsa ishte shtatzënë! Attachment
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi