Programe Forum - Welcome
Arrestohet shqiptari në Greqi, mori 12 mijë euro për të kryer vrasje People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Arrestohet shqiptari në Greqi, mori 12 mijë euro për të kryer vrasje

Shko poshtë

Arrestohet shqiptari në Greqi, mori 12 mijë euro për të kryer vrasje Empty Arrestohet shqiptari në Greqi, mori 12 mijë euro për të kryer vrasje

Mesazh nga Master prej Thu Aug 04, 2011 5:28 pm

Arrestohet shqiptari në Greqi, mori 12 mijë euro për të kryer vrasje Policia-greke-350x237
GREQI—Lajmifundit—Policia greke ka vënë nën pranga një shqiptar që dyshohet se është një vrasës me pagesë. Sëbashku me 31 vjeçarin shqiptar mësohet se është ndaluar nga policia e vendit fqinj edhe një shtetas grek. Që të dy kishin patur plan sipas policisë të vrisnin një shtetas të moshës rreth 44 vjeçare. Policia thotë se nxitësi i vrasjes dhe viktima, ishin të lidhur ngushtë me njëri-tjetrin dhe kishin krijuar një konflikt pronësie për një bar-kafe në ishullin e Rodosit, konflikt të cilin qyteti grek kishte vendosur ta zgjidhte me armë. Gjatë kontrollit policia ka sekuestruar edhe armë zjarri, fishekë, telefon celular. Të dhënat e policisë thonë se shqiptari do të përfitonte 12 mijë euro për të kryer vrasjen.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Arrestohet shqiptari në Greqi, mori 12 mijë euro për të kryer vrasje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arrestohet shqiptari në Greqi, mori 12 mijë euro për të kryer vrasje Empty Re: Arrestohet shqiptari në Greqi, mori 12 mijë euro për të kryer vrasje

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 01, 2012 5:06 pm

ci do ato lek te shkreta kot;kur prap se prap do futesh ne burg
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arrestohet shqiptari në Greqi, mori 12 mijë euro për të kryer vrasje Empty Re: Arrestohet shqiptari në Greqi, mori 12 mijë euro për të kryer vrasje

Mesazh nga Master prej Tue May 01, 2012 5:36 pm

hahahah mire i the Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Arrestohet shqiptari në Greqi, mori 12 mijë euro për të kryer vrasje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arrestohet shqiptari në Greqi, mori 12 mijë euro për të kryer vrasje Empty Re: Arrestohet shqiptari në Greqi, mori 12 mijë euro për të kryer vrasje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi