Programe Forum - Welcome
Digjet banesa në Malësi të Madhe, vdes 3 vjeçarja People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Digjet banesa në Malësi të Madhe, vdes 3 vjeçarja

Shko poshtë

Digjet banesa në Malësi të Madhe, vdes 3 vjeçarja Empty Digjet banesa në Malësi të Madhe, vdes 3 vjeçarja

Mesazh nga Master prej Wed Aug 10, 2011 7:37 am


Malësi e Madhe—Lajmifundit—Një ngjarje tragjike ka ndodhur mesditën e sotme në Malësinë e Madhe. Të dhënat paraprake flasin për përfshirjen nga zjarri të një banese të ndodhur në fshatin Palvar. Brenda banesës dyshohet se ka vetëm vetëm një vogëlushe e moshës 3 vjeçare e cila dyshohet se ka humbur jetën pasi nuk ka arritur t’i shpëtojë zjarrit. Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po përpiqen të vënë nën kontroll situatën e të zbulojnë shkakun e rëniës së zjarit.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Digjet banesa në Malësi të Madhe, vdes 3 vjeçarja Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi