Programe Forum - Welcome
Wenger: Kemi humbur me shitjen e Cesc People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wenger: Kemi humbur me shitjen e Cesc

Shko poshtë

Wenger: Kemi humbur me shitjen e Cesc Empty Wenger: Kemi humbur me shitjen e Cesc

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 3:01 pm

Wenger: Kemi humbur me shitjen e Cesc F.0816100119256_m
Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, thotë se ata kanë mundur të fitojnë më shumë para nëse do ta kishin nxjerrë Cesc Fabregas në shitje të hapur.
Topçinjtë i lejuan ish-kapitenit të rikthehet te Barcelona në vend se ta shesin atë te ofertuesi më i madh.

“Nëse ai do të ishte në shitje për çdo klub, ne do të kishim fituar më shumë para, por ne nuk deshëm ta shesim. Nëse Cesc ishte në shitje dhe ju mund të bëni një ankand në mes të Real Madrid, Chelsea dhe Manchester City, ju sigurisht do të fitoni më shumë para, por ai dëshironte të shkojë vetëm te Barcelona”.

“Ne as që u munduam të inkurajojmë klubet tjera pasi ne nuk dëshironim ta shesim lojtarin. Dëshira jonë ishte ta mbajmë atë”, ka thënë Wenger.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Wenger: Kemi humbur me shitjen e Cesc Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi