Programe Forum - Welcome
CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ?

Shko poshtë

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Empty CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ?

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 7:34 pm

Te gjithe kemi bere gjera te tilla. jemi zene me dike, kemi thyer ndonje xham, kemi humbur ndonje lek qe na e kishin dhene per buke ose gje tjeter, kemi genjyer e na ka dale rrena sheshit, kemi marre nota te keqia ose kemi lene mesimin dhe na e kane marre vesh ata te shtepise, etj etj
Tregoni pak sa here ju a kane shkulur veshin dhe perse! le te kujtojme pak ato kohe qe nuk kthehen me por qe do i kujtojme gjithmone me nje buzeqeshje melankolike..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Empty Re: CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:34 pm

Deri von kam ndenj si pun djali;por kur hyra ne te mesmen ndryshova.Te gjith kujtonin se isha djal,un kam qen me shtriga e lagjes;shum her u fusja gur femijeve ne akullore,ose e perzieja dheun me ndonje cokollat,e ata hanin;shum kam bere saqe si mmbaj mend
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Empty Re: CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ?

Mesazh nga Master prej Mon Apr 09, 2012 5:00 pm

hahaha ajo e gureve ne akullore paska qene e forte


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Empty Re: CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ?

Mesazh nga Master prej Mon Apr 09, 2012 5:00 pm

ndersa une kam qen djal i urte si atehere si tani Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Empty Re: CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ?

Mesazh nga Anakonda prej Wed Apr 11, 2012 4:48 pm

po ti i urte,vetem kur flen gjum besoj se je i urte.....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Empty Re: CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ?

Mesazh nga Master prej Sun May 20, 2012 8:16 pm

hahahahha a thua Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Empty Re: CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ?

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 28, 2012 2:26 pm

kur kam qen ne 9-vjecare rrija si cun;kur shkova ne fshat doja te luaja futboll me cunat e fshatit;njeri me pyeti sesi quhesha e un iu pergjigja;til,esht emri im;pastaj dola e i propozova gose se huaj para;e ajo trungja si nuk e kuptoi se isha goc,por me pruri nenen e vet me u zen me te....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Empty Re: CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ?

Mesazh nga Master prej Mon May 28, 2012 6:05 pm

hahahha paske qene e urte ajo ste paska prek ne vende delikate qe ta kuptonte Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Empty Re: CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ?

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 06, 2012 1:31 pm

kur hypa ne maj te pemes;ne vend qe te merrja mollen e te zbrisja poshte;vura kemben ne dege e u cava nga kembet...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Empty Re: CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ?

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jun 06, 2012 3:07 pm

skam ber kam ken shum e urt veq mas mamit rrija frikee Razz


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Empty Re: CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ?

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:44 am

kalamani ma i poshter jo i lagjes,po i krejt qytetit apapapapapa;dilja me lujt futboll,e ua shoja xhamat e dritareve komshijeve ne toke
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ? Empty Re: CFARE MISTRECLLEQESH KENI BERE NE FEMIJERINE TUAJ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi