Programe Forum - Welcome
LODERA PER RECIWERA People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LODERA PER RECIWERA

Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty LODERA PER RECIWERA

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 8:51 am

Loaderat e ri Opticum_Globo_Ymatu

Loaderat për opticum-Globo-Ymatu_MX_+
7100CX,7010CX,7000CX,4050CX,4100TSCX etj.
dhe për klonime tjera

Pass:
Kodi:
stv2008
SHKARKO


LODERA PER RECIWERA Rmjllujpg
LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2hwhe1_thjpgLODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty Re: LODERA PER RECIWERA

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 8:58 am

ST7101HD-serial_upgrade
opticum HD 9000 & 9500 ST7101HD-serial_upgrade

Pass:
Kodi:
stv2008
SHKARKO


LODERA PER RECIWERA Rmjllujpg
LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2hwhe1_thjpgLODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty Opentel ODS 2000C & 3000C loader i ri

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 9:03 am

Loaderi i ri qe perdoret per opentel ods 2000C dhe 3000C

Pass:
Kodi:
stv2008

SHKARKO


LODERA PER RECIWERA Rmjllujpg
LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2hwhe1_thjpgLODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty Loader i ri dhe ne gjuhen shqipe per ODS 2000C dhe 3000C

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 9:08 am

Loader i ri dhe ne gjuhen shqipe per ODS 2000C dhe 3000C

Pass:
Kodi:
stv2008

SHKARKO


LODERA PER RECIWERA Rmjllujpg
LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2hwhe1_thjpgLODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty Loder Per starsat 190 super

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 9:17 am

Loder Per starsat 190 super

Pass:
Kodi:
stv2008

SHKARKO


LODERA PER RECIWERA Rmjllujpg
LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2hwhe1_thjpgLODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty Humax IRCI-5400Z

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 9:29 am

Humax IRCI-5400Z
lodera, sw, keyuploader, programe per seting dhe setingun e fundit
Pass:
Kodi:
stv2008

SHKARKO


LODERA PER RECIWERA Rmjllujpg
LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2hwhe1_thjpgLODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty Loderat Mvison-Visionet

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 9:34 am

Loderat Mvison-Visionet

Pass:
Kodi:
stv2008

SHKARKO


LODERA PER RECIWERA Rmjllujpg
LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2hwhe1_thjpgLODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty Loderat_Per_Software:STARS AT 1100D-1300D-1700D-1800D

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 9:39 am

Loderat_Per_Software:STARS AT 1100D-1300D-1700D-1800D

Pass:
Kodi:
stv2008

SHKARKO


LODERA PER RECIWERA Rmjllujpg
LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2hwhe1_thjpgLODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty Loderat per te gjithe modelet Yu-ma-tu

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 9:43 am

Loderat per te gjithe modelet Yu-ma-tu

Pass:
Kodi:
stv2008

SHKARKO


LODERA PER RECIWERA Rmjllujpg
LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2hwhe1_thjpgLODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty LODERAT PER STARSAT

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 9:48 am

Ketu Keni Disa Nga Loaderat E Starsateve Me Te Perdorur NE SHQIPERI.
Sr-x190d,
Sr-x220ci,
Sr-x3300cu
Sr-x30 (me Apo Pa Usb)
Sr-x50 (me Apo Pa Usb)
Sr-x55 Etj.

SHKARKO


LODERA PER RECIWERA Rmjllujpg
LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2hwhe1_thjpgLODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty LODERAT PER STARSAT

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 9:50 am

LODERAT PER STARSAT
SR-X4200D_SR-X4000D DHE
SR-X5300CU_SR-X6300CU

SHKARKO


LODERA PER RECIWERA Rmjllujpg
LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2hwhe1_thjpgLODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty Receivers loader

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 9:56 am

Receivers loader
Loader per ricever te ndryshem!!
Pass:
Kodi:
stv2008

SHKARKO


LODERA PER RECIWERA Rmjllujpg
LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2hwhe1_thjpgLODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty LODER PER GOLDMASTER

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 10:00 am

LODER PER GOLDMASTER

Pass:
Kodi:
stv2008

SHKARKO


LODERA PER RECIWERA Rmjllujpg
LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2hwhe1_thjpgLODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty Loaderi per DT470 (marresi i Sat +)

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 10:06 am

Loaderi per DT470 (marresi i Sat +)

SHKARKO


LODERA PER RECIWERA Rmjllujpg
LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2hwhe1_thjpgLODERA PER RECIWERA 2uz7cp0LODERA PER RECIWERA 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LODERA PER RECIWERA Empty Re: LODERA PER RECIWERA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi