Programe Forum - Welcome
Aksidenti i rëndë në Shkodër, vdes sportistja 19-vjeçare People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Aksidenti i rëndë në Shkodër, vdes sportistja 19-vjeçare

Shko poshtë

Aksidenti i rëndë në Shkodër, vdes sportistja 19-vjeçare Empty Aksidenti i rëndë në Shkodër, vdes sportistja 19-vjeçare

Mesazh nga Master prej Mon Sep 19, 2011 8:59 pm


Shkoder – Lajmifundit – një sportiste 19 vjeçare ka gjetur vdekjen sot si pasojë e një aksidenti në Shkodër. Ngjarja ndodhi rrugës për në Mjedë.
Sipas policisë, viktima është 19-vjeçarja Gilberta Marku. Ajo gjeti vdekjen pasi makina ka përplasur motoçikletën në të cilën 19-vjeçarja Gilberta Marku udhëtonte.
Viktima sipas policisë ishte banuese e fshatit Juban të komunës Guri Zi, vitet e fundit ka qënë pjesëtare e ekipit të futbollit ‘Juban Danja’.
Forcat e policisë së Shkodrës po kryejnë hetimet për zbardhjen e përgjegjësisë së aksidentit.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Aksidenti i rëndë në Shkodër, vdes sportistja 19-vjeçare Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi