Programe Forum - Welcome
Dvb Plugins  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dvb Plugins

Shko poshtë

Dvb Plugins  Empty Dvb Plugins

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 25, 2011 11:20 am

Dvb Plugins

Last update:

•ZEE TV 13°E
• Bulsat 39°E OK --> About 15 channels work
• Cablecom (Swiss cable network) OK
• C+NL 19,2E OK
• Teleclub Swiss OK
• RAI 13°E OK
• Telespazio Hungary 4°W OK
• UNity Media - Cable OK
• CanalSat 19.2E 022610 OK
• ORF / AustriaSat 19.2°E OK
• TNT Sat 19,2E OK
• TV Globo 13°E OK
• Canal+ Belgique/BeTV Wallons OK
• Mezzo 13E OK
• Sic international 16E OK
• Arqiva 9°E & 4.8°E OK
• Kabel Deutschland 23.5E ( some channels ) OK
• Viasat 4.8°E ( some channels ) OK
Kodi:
http://www.filejumbo.com/Download/4D71E38AA0CAF26B


Dvb Plugins  Rmjllujpg
Dvb Plugins  2uz7cp0Dvb Plugins  2uz7cp0Dvb Plugins  2hwhe1_thjpgDvb Plugins  2uz7cp0Dvb Plugins  2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi