Programe Forum - Welcome
 Free NewCamd Servers People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Free NewCamd Servers

Shko poshtë

 Free NewCamd Servers Empty Free NewCamd Servers

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 25, 2011 11:50 am

Free NewCamd Servers

Kodi:
Added/Updated Time: 25.09.2011 13:05
PROTOKOL : NewCamd5.25
HOST : jscfor-all.no-ip.biz
DESKEY : 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
USER : barca1 —-> barca10000
PASS : souyas_309
PORT : 5555 JSC


 Free NewCamd Servers Rmjllujpg
 Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2hwhe1_thjpg Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Free NewCamd Servers Empty Re: Free NewCamd Servers

Mesazh nga stv2008 prej Fri Dec 09, 2011 8:40 pm

SERVER JSC SPORTS NEWCAMD 09-12-2011

Kodi:
NAME : world-blogs.com
 PROTOKOL : NewCamd5.25
 HOST : serves-newcamd.no-ip.org
 DESKEY : 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
 USER : madrid1 ––> madrid300
 PASS : madrid-server
 PORT :12000 ––>CAID : 0500 JSC SPORTS


 Free NewCamd Servers Rmjllujpg
 Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2hwhe1_thjpg Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Free NewCamd Servers Empty Re: Free NewCamd Servers

Mesazh nga stv2008 prej Fri Dec 09, 2011 8:41 pm

SERVER satarabia.no-ip.info 09-12-2011

Kodi:
NAME : world-blogs.com
 PROTOKOL : NewCamd5.25
 HOST : satarabia.no-ip.info
 DESKEY : 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
 USER: kaka-1 =to=> kaka-1000
 PASS: satarabia.com
 PORT : 3001 -> CAID : 0604 Nova//ART (7W)
 PORT : 3002 -> CAID : 0500 JSC Sports (13E/7W/26E) Viaccess
 PORT : 3003 -> CAID : 0603 JSC Sports (13E/7W/26E) Irdeto
 PORT : 3004 -> CAID : 093B SKY Italia (13E)
 PORT : 3005 -> CAID : 0100 Cyfra+ (13E)
 PORT : 3006 -> CAID : 0604 Nova//ART (7W)
 PORT : 3007 -> CAID : Cryptoworks
 PORT : 3008 -> CAID : 0D02 UPC Direct (1W/19E)


 Free NewCamd Servers Rmjllujpg
 Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2hwhe1_thjpg Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Free NewCamd Servers Empty Re: Free NewCamd Servers

Mesazh nga stv2008 prej Fri Dec 09, 2011 8:41 pm

SERVER NOVA JSC SPORTS BISS TV 09-12-2011

Kodi:
NAME : world-blogs.com
 PROTOKOL : NewCamd5.25
 Host : elkholyfree.hopto.org
 DES Key : 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
 USER : elkholyfree1 to elkholyfree200
 PASS : mazika99.com22
 PORT : 5000 -> CAID : 0604 Nova//ART (7W)
 PORT : 5001 -> CAID : 0603 JSC Sports (13E/7W/26E)
 PORT : 5002 -> CAID : 0500 JSC Sports (13E/7W/26E)
 PORT : 5003 -> CAID : 0500 BIS TV (13E)
 PORT : 5004 -> CAID : 0500 Orange (13E)
 PORT : 5005 -> CAID : 0500 Canal+ Marghreb (26E)
 PORT : 5006 -> CAID : 0500 CanalSat France (19E)
 PORT : 5007 -> CAID : 1803 Polsat HD (13E)
 PORT : 5008 -> CAID : 0D08 AlMajd (26E)
 PORT : 5009 -> CAID : 0500 SRG Swiss (13E)
 PORT : 5010 -> CAID : 0100 Cyfra+ (13E


 Free NewCamd Servers Rmjllujpg
 Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2hwhe1_thjpg Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Free NewCamd Servers Empty Re: Free NewCamd Servers

Mesazh nga stv2008 prej Fri Dec 09, 2011 8:42 pm

SERVER SKY BISS TV JSC SPORTS TPS 09-12-2011

Kodi:
NAME : world-blogs.com
 PROTOKOL : NewCamd5.25
 HOST : www.lesmaladieschroniques.com
 DESKEY : 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
 USER : group1 ––> group100
 PASS : thebestcccam.com
 PORT : 300 ––> CAID : 0500 JSC SPORTS Full HD (26E/13E/7W)
 PORT : 301 ––> CAID : 0500 BISS TV (13E/5W/19E/12W)
 PORT : 302 ––> CAID : 0500 TPS/CanalSat France (19E)
 PORT : 304 ––> CAID : 0D05 ORF/AustriaSat (19E)
 PORT : 305 ––> CAID : 1702 Sky Germany (19E)


 Free NewCamd Servers Rmjllujpg
 Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2hwhe1_thjpg Free NewCamd Servers 2uz7cp0 Free NewCamd Servers 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Free NewCamd Servers Empty Re: Free NewCamd Servers

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi