Programe Forum - Welcome
Gruaja i jep fund jetës në Korçë, hidhet nga kati i 7 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruaja i jep fund jetës në Korçë, hidhet nga kati i 7

Shko poshtë

Gruaja i jep fund jetës në Korçë, hidhet nga kati i 7 Empty Gruaja i jep fund jetës në Korçë, hidhet nga kati i 7

Mesazh nga Master prej Wed Oct 05, 2011 6:35 pm


Një shtetase e moshës 50 vjeçare ka vendosur ti japë fund sot jetës duke u hedhur nga kati i shtatë i pallatit ku banonte. Ngjarja ndodhi në qytetin e Korçës dhe saktësisht në lagjen 18 ndërsa të dhënat e para e identifikojnë viktimën me inicialet T.P.Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur brenda pak minutash uniformat blu të qytetit të cilat po kryejnë veprimet paraprake për të zbardhur rrethanat e kësaj ngjarjeje të rëndë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Gruaja i jep fund jetës në Korçë, hidhet nga kati i 7 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi