Programe Forum - Welcome
Kafka ju copëtua në 30 pjesë, mjekët arrijnë ta ngjisin sërish People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kafka ju copëtua në 30 pjesë, mjekët arrijnë ta ngjisin sërish

Shko poshtë

Kafka ju copëtua në 30 pjesë, mjekët arrijnë ta ngjisin sërish Empty Kafka ju copëtua në 30 pjesë, mjekët arrijnë ta ngjisin sërish

Mesazh nga Master prej Wed Nov 02, 2011 1:10 pm

Kafka ju copëtua në 30 pjesë, mjekët arrijnë ta ngjisin sërish Kafka-215x300
Një student që u godit nga një makinë në rrugë pësoi fraktura të mëdhaja në kokë dhe kafka e tij u copëtua në 30 pjesë. Një skuadër mjekësh arritën të bënin të pamundurën duke bashkuar të gjitha copat e kafkës edhe njëherë në kokën e Jack Martindale. Pasi mbaruan operacionin mjekët thanë se gjithçka dukej si një puzzle ku duhet të ngjiteshin pjesët e duhura të kafkës. Dy miqtë e studentit që ishin sëbashku me të në momentin e aksidentit vdiqën ndërsa ai shpëtoi pavarësisht dëmtimeve në tru. Ndërhyrja kirurgjikale katër orëshe u krye nga skuadra e Royal London Hospital.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kafka ju copëtua në 30 pjesë, mjekët arrijnë ta ngjisin sërish Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kafka ju copëtua në 30 pjesë, mjekët arrijnë ta ngjisin sërish Empty Re: Kafka ju copëtua në 30 pjesë, mjekët arrijnë ta ngjisin sërish

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 5:11 am

teper e habitsahme;po mire te pakten qe mjeket jan munduar dhe e kan qetesuar pak a shume situaten
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi