Programe Forum - Welcome
Refuzon të bëjë seks, rrihet egërsisht nga bashkëshorti People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Refuzon të bëjë seks, rrihet egërsisht nga bashkëshorti

Shko poshtë

Refuzon të bëjë seks, rrihet egërsisht nga bashkëshorti Empty Refuzon të bëjë seks, rrihet egërsisht nga bashkëshorti

Mesazh nga Aииå prej Wed Feb 01, 2012 5:44 pm

Refuzon të bëjë seks, rrihet egërsisht nga bashkëshorti Dhune-noaMantova, 1 Shkurt 2012, NOA - E ka rrahur egërsisht dhe kjo pasi refuzoi të kryente seks.

Është marrë me shkelma e grushta duke përfunduar në spital me fytyrën plotësisht të ënjtur, ku prognoza i ka zgjatur 25 ditë.

Viktimë e këtij agresioni, siç raportohet për agjencinë e lajmeve NOA.al, një vajzë 21 vjeçare me origjinë nga Bangladeshi.

Ndërsa bashkëshorti, një 26-vjeçar dhe ai me origjinë nga i njëjti vend, është denoncuar për dhunën e ushtruar.

Pas gjithçkaje që ndodhi në banesën e tyre në Mantova dhe pas transferimit të vajzës në spital, bashkëshorti-padron vrapoi në spital për të verifikuar gjendjen e partneres së tij, por infermierët dhe doktorët nuk e lejuan atë ti afrohej bashkëshortes.

Aktualisht, vajza është çuar në një “strehim mbrojtës” dhe do të qëndrojë atje, pasi siç ka deklaruar dhe vetë, në shtëpi nuk ka ndërmend të kthehet.

r.b/NOA
Aииå
Aииå
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 14
Reputation : 0
Join date : 28/01/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Refuzon të bëjë seks, rrihet egërsisht nga bashkëshorti Empty Re: Refuzon të bëjë seks, rrihet egërsisht nga bashkëshorti

Mesazh nga Master prej Wed Feb 01, 2012 6:01 pm

Bahhhh sa mizore jane disa


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Refuzon të bëjë seks, rrihet egërsisht nga bashkëshorti Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Refuzon të bëjë seks, rrihet egërsisht nga bashkëshorti Empty Re: Refuzon të bëjë seks, rrihet egërsisht nga bashkëshorti

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 12:32 pm

burra hesapi se vec sex dun;vdekshin tgjith kafshet...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Refuzon të bëjë seks, rrihet egërsisht nga bashkëshorti Empty Re: Refuzon të bëjë seks, rrihet egërsisht nga bashkëshorti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi