Programe Forum - Welcome
Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline... - Faqe 6 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline...

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Shko poshtë

Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline... - Faqe 6 Empty Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline...

Mesazh nga Master prej Thu Jun 30, 2011 9:44 pm

First topic message reminder :

Me mungon shume zemer
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline... - Faqe 6 Empty Re: Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline...

Mesazh nga Master prej Sun Jul 29, 2012 2:21 pm

pusho se lenduari por kurr mos pusho se dashuri


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline... - Faqe 6 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline... - Faqe 6 Empty Re: Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline...

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Jul 29, 2012 4:01 pm

dashuri...eshte ajo qe ka nevoj cdo njeri


Edituar për herë të fundit nga AnGel-EyeS në Wed Aug 29, 2012 5:59 pm, edituar 1 herë gjithsej


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline... - Faqe 6 Empty Re: Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline...

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 01, 2012 7:54 am

Njeriut, ne fund te fundit si mbetet asgje, vecse te luftoje per gjerat qe ai sdo ti humbasi,edhe kur jeta e leshon ne toke..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline... - Faqe 6 Empty Re: Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline...

Mesazh nga Anakonda prej Sat Sep 01, 2012 3:52 pm

tok quhet vendi qe na mban...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline... - Faqe 6 Empty Re: Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline...

Mesazh nga Master prej Mon Jul 29, 2013 1:30 pm

mban arome te mire parfumi qe kam blere


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline... - Faqe 6 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline... - Faqe 6 Empty Re: Me fjalen e fundit vazhdoni fjaline...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi