Programe Forum - Welcome
MONTATORJA TS People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MONTATORJA TS

Shko poshtë

MONTATORJA TS Empty MONTATORJA TS

Mesazh nga stv2008 prej Thu Feb 14, 2013 9:24 pm

Filmi: Montatorja
Viti 1970,
Skenari: Dhimitër Xhuvani
Regjia: Muharrem Fejzo
Aktore: Fatbardha Çani (Hëna) Vangjush Furrxhi (Agimi) Petrika Riza (brigadieri) etj.

Hëna një punëtore e re në ndërtimin e një projekti të madh industrial dëshiron të bëhet montatore.
Pas pak kohe dëshira e saj plotësohet. Duke punuar në kantjerin e ndërtimit Hëna dashurohet me Agimin.
Ata do të vazhdojnë të punojnë bashkë në projekte të reja për ndërtimin e vendit.

Kodi:
http://www.mediafire.com/?q1n694e9qyuodup
http://www.mediafire.com/?1ovz3huvrp9zrtt
http://www.mediafire.com/?4l6ayd39dh6hefx


MONTATORJA TS Rmjllujpg
MONTATORJA TS 2uz7cp0MONTATORJA TS 2uz7cp0MONTATORJA TS 2hwhe1_thjpgMONTATORJA TS 2uz7cp0MONTATORJA TS 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi