Programe Forum - Welcome
   GRACKA TS People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRACKA TS

Shko poshtë

   GRACKA TS Empty GRACKA TS

Mesazh nga stv2008 prej Thu Feb 14, 2013 9:40 pm

Filmi: Gracka
Viti 1983,
Skenari: Neshat Tozaj
Regjia: Saimir Kumbaro
Aktore: Llazi Serbo Viktor Çaro Mario Ashiku etj.

Dy prej oborrëtarëve të mbretit Zog rekurtohen nga agjenturat e huaja dhe futen ilegalisht në Shqipëri.
Por banditët të mashtruar kapen dhe gjatë hetuesisë thyen.
Kjo i shërben Sigurimit të Shtetit që organzion lojën për kapjen e njerëzve që hidhen në Shqipëri
nga agjenturat e huaja.Kodi:
http://www.slingfile.com/file/CkD0jjAtzE


   GRACKA TS Rmjllujpg
   GRACKA TS 2uz7cp0   GRACKA TS 2uz7cp0   GRACKA TS 2hwhe1_thjpg   GRACKA TS 2uz7cp0   GRACKA TS 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi