Programe Forum - Welcome
FUSHE E BLRET FUSHE E KUQE TS People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FUSHE E BLRET FUSHE E KUQE TS

Shko poshtë

FUSHE E BLRET FUSHE E KUQE TS Empty FUSHE E BLRET FUSHE E KUQE TS

Mesazh nga stv2008 prej Sat Jul 06, 2013 6:40 pm

FUSHE E BLRET FUSHE E KUQE TS FusheeblertefusheekuqeTS_preview_zps02788a00


Filmi: Fushë e blertë fushë e kuqe
Viti 1984,
Skenari: S. Këlliçi G. Erebara
Regjia: Gëzim Erebara
Aktore: Xhevdet Feri Benon Laperi Bep Shiroka etj.

Lufta e Dytë Botërore… Rinia antifashiste tërhoqi masa të gjera të popullit në fushat e futbollit duke i
kthyer ndeshjet sportive në manifestime kundër pushtuesve. Të tilla ishin edhe ndeshjet e futbollit midis
skuadrës amatore “Shprefeja” dhe skuadrës fashiste. Lojtarët shqiptarë dhe fansat e tyre përleshen me fashistët
dhe e kthejnë fushën e blertë në një fushë beteje.
FUSHE E BLRET FUSHE E KUQE TS Rmjllujpg
FUSHE E BLRET FUSHE E KUQE TS 2uz7cp0FUSHE E BLRET FUSHE E KUQE TS 2uz7cp0FUSHE E BLRET FUSHE E KUQE TS 2hwhe1_thjpgFUSHE E BLRET FUSHE E KUQE TS 2uz7cp0FUSHE E BLRET FUSHE E KUQE TS 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi