Programe Forum - Welcome
Të pikturosh me gjuhë (VIDEO) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Të pikturosh me gjuhë (VIDEO)

Shko poshtë

Të pikturosh me gjuhë (VIDEO) Empty Të pikturosh me gjuhë (VIDEO)

Mesazh nga Master prej Sun Jul 10, 2011 8:50 am

Të pikturosh me gjuhë (VIDEO) Natali-300x180

Natalie Irish, nga Teksasi, është shumë e njohur gjatë kohëve të fundit, për një mënyrë të veçantë të pikturuari. Ajo përdor buzët e veta për të bërë pikturat. Rezultati është më të vërtetë i pabesueshëm. Videot e saj janë shpërndarë në Youtube dhe janë klikuar nga mijëra persona.

Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi