Programe Forum - Welcome
Plagosja me thikë e mjekut në Pogradec, në kërkim autori i tretë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Plagosja me thikë e mjekut në Pogradec, në kërkim autori i tretë

Shko poshtë

Plagosja me thikë e mjekut në Pogradec, në kërkim autori i tretë Empty Plagosja me thikë e mjekut në Pogradec, në kërkim autori i tretë

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 4:50 pm

Plagosja me thikë e mjekut në Pogradec, në kërkim autori i tretë Ambulanca125

POGRADEC – Lajmifundit – Policia ka shpallur në kërkim autorin e tretë të plagosjes me thikë të mjekut të Pogradecit, shtetasit Spero Binishi i cili u qëllua me thikë mbrëmjen e dy ditëve më parë.
Policia tha se ne dt 11.07.2011 gjate oreve te darkes u be arrestimi ne flagrance, i shtetasit Johan Kolvani, 18 vjec, banues ne lagjen nr 5 Pogradec, si dhe u be shpallja ne kerkim policor, e shtetasit Kristi Kolvani, 23 vjec, banues po ne lagjen nr 5 Pogradec.
Kjo pasi diten e djeshme keta shtetas, ne bashkepunim me njeri-tjetrin, per motive te dobeta, ne lagjen nr 2 Pogradec, ne afersi te Hotel Turizem “Enkelana”, kane goditur me mjet preres (thike), ne pjesen e barkut dhe kofshes se majte, shtetasin Spero Binishi, 32 vjec, banues ne lagjen nr 3 Pogradec, i cili momentalisht ndodhet ne spitalin civil Pogradec, jashte rrezikut per jeten.
Materialet do t’i kalojne Prokurorise Pogradec per vepren penale “Plagosje e rende me dashje ne bashkepunim” parashikuar nga nenet 88 dhe 25 te Kodit Penal dhe nga ana e uniformave blu po punohet per kapjen e autorit tjeter, shtetasit Kristi Kolvani, dhe venien perpara pergjegjesise ligjore per veprimin e kryer.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi