Programe Forum - Welcome
Ballsh, pi ilaçe mbi dozë, tenton vetëhelmimin 30-vjeçarja People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ballsh, pi ilaçe mbi dozë, tenton vetëhelmimin 30-vjeçarja

Shko poshtë

Ballsh, pi ilaçe mbi dozë, tenton vetëhelmimin 30-vjeçarja Empty Ballsh, pi ilaçe mbi dozë, tenton vetëhelmimin 30-vjeçarja

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 6:06 am

Ballsh, pi ilaçe mbi dozë, tenton vetëhelmimin 30-vjeçarja Ambulanca126

Një 30-vjeçare ka tentuar ti japë fund jetës duke pirë një sasi të madhe ilaçesh. Ngjarja ndodhi në Ballsh. Policia tha se Eglantina Numani është gjetur në gjendje të rëndë shëndetësore nga të afërmit e saj.
Gruaja është transportuar me urgjencë drejt spitalit, ku është konfirmuar se 30-vjeçarja ishte intoksikuar nga një sasi e madhe ilaçesh, që i kishte konsumuar pa kriter. Mësohet se gruaja ka tentuar të vetëvritet, pasi shkak ka qënë një sëmundje. Mësohet se 30-vjeçarja është transportuar në spitalin e Fierit, ndërsa ndodhet e shtruar në sallën e reaminacionit.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi