Programe Forum - Welcome
Greqi: Plagosen dy shqiptarë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Greqi: Plagosen dy shqiptarë

Shko poshtë

Greqi: Plagosen dy shqiptarë Empty Greqi: Plagosen dy shqiptarë

Mesazh nga Master prej Thu Jul 14, 2011 8:38 am

Greqi: Plagosen dy shqiptarë F.0714103112534_m

Dy shqiptarë u plagosën nga sulmi i një armeni ne Halkidiki, në Selanik. Dy shqiptarët u ndeshën fizikisht me armenin dhe u sulmuan nga ky i fundit me një thikë.
Të plagosurit u derguan në spitalin e Selanikut. Mjekët thanë se njeri prej viktimave ështe në gjendje kritike per jeten, pasi ka marrë lëndime në bark, ndërsa tjetri ka plagë më të lehta në këmbën e djathtë.

Rajoni policor i Kasandrias po kryhen hetimet mbi çështjen dhe ende nuk ka zbardhur arsyet që çuan në incidentin e përgjakshëm, ndërsa autori i krimit është në kërkim./Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi