Programe Forum - Welcome
Policia: Një grua është autorja e plagosjes së avokatit Lelaj në Tiranë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Policia: Një grua është autorja e plagosjes së avokatit Lelaj në Tiranë

Shko poshtë

Policia: Një grua është autorja e plagosjes së avokatit Lelaj në Tiranë Empty Policia: Një grua është autorja e plagosjes së avokatit Lelaj në Tiranë

Mesazh nga Master prej Fri Aug 05, 2011 5:47 pm


TIRANE—Lajmifundit—Policia e Tiranës njoftoi sot se ka bërë arrestimin në flagrancë të shtetases Fatime Pregja e moshës 53 vjeçare. Sipas të dhënave të policisë të lajmëruara nga zëdhënësja Alma Katragjini rezulton se Pregja është autorja e dyshuar që ka plagosur shtetasin Dino Dervish Lelaj me profesion avokat. Ngjarja në fjalë ndodhi pak ditë më parë në rrugën “Ali Demi” në Tiranë dhe mendohet se plagosja është kryer për motive të dobëta. Në banesën e autores së dyshuar është gjendur edhe arma me të cilën ajo e ka kryer plagosjen e avokatit Lelaj.

Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Policia: Një grua është autorja e plagosjes së avokatit Lelaj në Tiranë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Policia: Një grua është autorja e plagosjes së avokatit Lelaj në Tiranë Empty Re: Policia: Një grua është autorja e plagosjes së avokatit Lelaj në Tiranë

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 01, 2012 5:05 pm

tash po e marr vesh se nje grua ka guximj te vrase dike
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi