Programe Forum - Welcome
Pogradec, identifikohet, femra e mbytur në liqen, grua depresive People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pogradec, identifikohet, femra e mbytur në liqen, grua depresive

Shko poshtë

Pogradec, identifikohet, femra e mbytur në liqen, grua depresive Empty Pogradec, identifikohet, femra e mbytur në liqen, grua depresive

Mesazh nga Master prej Sun Sep 25, 2011 6:22 am


Policia lokale e Korçës dhe Pogradecit deklaroi se ka identifikuar shtetasen që u gjet e mybtur sot në liqenin e Pogradecit.
Ne lidhje me informacionin paraprak te dhene me pare, per gjetjen e nje kufome te seksit femer ne liqenin e Pogradecit, sqarojme se eshte bere e mundur identifikimi i saj, e cila eshte shtetesja Valentina Dautllari 32 vjece, gjendja civile e martuar, lindur ne fshatin Stropske-Pogradec dhe banuese ne fshatin Sovjan-Korce, tha policia.
Sipas saj, nga hetimet e deritanishme ka rezultuar se viktima nuk ka pasur shenja dhune ne trup, por mendohet qe kete veprim ta kete kryer nen nje gjendje te rende depresive.Nga ana e policise po punohet per sqarimin e plote te rrethanave te ngjarjes.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pogradec, identifikohet, femra e mbytur në liqen, grua depresive Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi