Programe Forum - Welcome
Genta Ismajli tregon mbathjet dhe kofshët e nxira në Tiranë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Genta Ismajli tregon mbathjet dhe kofshët e nxira në Tiranë

Shko poshtë

Genta Ismajli tregon mbathjet dhe kofshët e nxira në Tiranë Empty Genta Ismajli tregon mbathjet dhe kofshët e nxira në Tiranë

Mesazh nga Master prej Sat Aug 06, 2011 4:50 pm

Genta Ismajli tregon mbathjet dhe kofshët e nxira në Tiranë Genta_ismaili3-300x199
Genta Ismajli, cila ishte zbukuruar si pema e Vitit të Ri ka dhënë një spektakël të vërtetë në një Night Club në Tiranë.
Dhe jo vetëm për shkak të performansave në skenë me muzikë, por ka dhënë dhe një spektakël brekësh. Çfarë kë rënë në sy krahas brekëve të Gentës, por edhe disa të nxirave në kofshë, ishte zgjedhja e saj e veshjeve; në fillim u shfaq me një kostum që të kujton Shtrigën e Befanës dhe më pas, për të zbutur imazhin e parë, Genta gëzoi publikun me atmosferën e Vitit të Ri, që solli nëpërmjet xhinglave pafund të fustanit dhe çizmeve.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Genta Ismajli tregon mbathjet dhe kofshët e nxira në Tiranë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Genta Ismajli tregon mbathjet dhe kofshët e nxira në Tiranë Empty Re: Genta Ismajli tregon mbathjet dhe kofshët e nxira në Tiranë

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:39 am

zor me pa kofshet e kesaj kemi ngelur;ka te miat per qejf
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi