Programe Forum - Welcome
 Cfare kerkon nje femer e tradhetuar? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cfare kerkon nje femer e tradhetuar?

Shko poshtë

 Cfare kerkon nje femer e tradhetuar? Empty Cfare kerkon nje femer e tradhetuar?

Mesazh nga Master prej Sun Aug 07, 2011 9:37 am

Eshte e mundur te falesh nje tradheti?
Te kuptoni shkaqet dhe motivet qe kane cuar partnerin tuaj te bej nje gje te tille, ai te cilit i beson verberisht, eshte nje mundim shume i madh. Ju duhet kurajo dhe shume durim. Por mbi te gjitha ju duhet te gjykoni mire marredhenien ekzistuese me partnerin. Ju duhet ti beni shume pyetje vetes, duke filluar qe nga ato qe per ju nuk kishin rendesi. A ja vlen me te vertet te ndihesh keq per kete njeri? Dashuria qe ndjej per te i kalon kufijt e tradhetise? Te pyesni veten se cfare doni me te vertet, pas nje tradhetie eshte e rendesishme. Ndonjehere munde te zbuloni gjera shume te mire per te cuar perpara nje lidhje apo per te ndezur zjarrin e meparshem.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Cfare kerkon nje femer e tradhetuar? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare kerkon nje femer e tradhetuar? Empty Re: Cfare kerkon nje femer e tradhetuar?

Mesazh nga Snake prej Sun Aug 07, 2011 8:18 pm

Mbrojtje...
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare kerkon nje femer e tradhetuar? Empty Re: Cfare kerkon nje femer e tradhetuar?

Mesazh nga Master prej Sun Sep 18, 2011 9:25 am

Dashuri


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Cfare kerkon nje femer e tradhetuar? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare kerkon nje femer e tradhetuar? Empty Re: Cfare kerkon nje femer e tradhetuar?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 4:33 am

dashuri,ngrohtesi................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare kerkon nje femer e tradhetuar? Empty Re: Cfare kerkon nje femer e tradhetuar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi