Programe Forum - Welcome
Bikini me markën Anxhela Martini People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Bikini me markën Anxhela Martini

Shko poshtë

Bikini me markën Anxhela Martini Empty Bikini me markën Anxhela Martini

Mesazh nga Master prej Tue Aug 23, 2011 11:04 pm

Bikini me markën Anxhela Martini Angela-Martini
Anxhela Martini është duke punuar në lansimin e një linje të re për bikini e cila do të mbajë emrin e saj.

Modelja shqiptare, e cila vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka publikuar disa fotografi gjatë momentit të përgatitjes së reklamës për bikinit. Fotot janë provokative dhe të rrezikshme për ata që kanë zemër ‘të dobët’.

Për reklamën në fjalë Anxhela raportohet se ka pozuar në katin e 14-të një hoteli luksoz.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Bikini me markën Anxhela Martini Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bikini me markën Anxhela Martini Empty Re: Bikini me markën Anxhela Martini

Mesazh nga Anakonda prej Fri May 18, 2012 12:08 pm

sa e bukur qe eshte kjo,yll eshte
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bikini me markën Anxhela Martini Empty Re: Bikini me markën Anxhela Martini

Mesazh nga Master prej Fri May 18, 2012 2:24 pm

po pra


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Bikini me markën Anxhela Martini Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bikini me markën Anxhela Martini Empty Re: Bikini me markën Anxhela Martini

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi